JSMin: Unterminated String at byte 67: "
JSMin: Unterminated String at byte 1021: "
Wymarzony Gokart firmy Kettler jest doskonałą propozycją dla dzieci i rodziców ceniących nowoczesny design oraz wspaniałą jakość produktu.
Od debiutu KETTCAR w 1962 roku sprzedano na całym świecie ponad 15 milionów egzemplarzy tej kultowej wyścigówki.
max. obciążenie 50 kg
| Wiek | 3 – 6 lat |
| Wymiary | 100 x 53 x 58 cm |
| Wzrost | 90 - 110 cm |
| Dopuszczalne obciążenie | do 50 kg |
| Wymiary opakowania | 100 x 57 x 28 cm |
| Płeć | chłopiec / dziewczynka |
| Kolor | czerwony |
| Materiał | stal |
| Rodzaj produktu | Gokarty |
| Materiał wykonania | Inne |
| Materiał wykonania | Metal |
| Kolor dominujący | czerwony |
| Kolory | czarny |
| Kolory | biały |
| Rozwijane zdolności | Motoryczne |
| Rozwijane zdolności | Wyobraźnia |
| Rozwijane zdolności | Koordynacja |
| Rozwijane zdolności | Poznawcze |