JSMin: Unterminated String at byte 67: "
JSMin: Unterminated String at byte 1021: "
Marzeniem każdego chłopca jest jazda sportowym pojazdem, od teraz jest to możliwe! Wyścigowy gokart na pedały Race BFR firmy Berg to solidny pojazd, który zapewni Waszym dzieciom niezapomnianą zabawę! Gokart wyposażony jest w regulowaną, zabudowaną kolumnę kierowniczą i regulowane siedzisko, dzięki czemu z pojazdu mogą korzystać dzieci w wieku od 5 lat! Prosta i praktyczna konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości materiałów o najwyższym standardzie technicznym. Taki gokart to idealny pojazd dla Twojego dziecka, który dodatkowo wspiera rozwój motoryczny.
Waga pojazdu: 48 kg,
Maksymalne obciążenie: 100 kg,
Konstrukcja: stalowa,
Zabudowana przekładnia łańcuchowa,
Przekładnia BFR,
Regulowany fotel w sześciu stopniach,
Regulowana kierownica,
Skrętna wahadłowa przednia oś,
Duże pompowane koła.
BERG to holenderska firma posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży zabawek. Pojazdy firmy Berg produkowane są wyłącznie z niezwykle trwałych i bezpiecznych materiałów najwyższej jakości. Każda z zabawek poddawana jest testom z udziałem dzieci co gwarantuje ich bezawaryjność przez wiele, wiele lat!
| Gwarancja na ramę | 5 lat* |
| Wiek | 3 – 6 lat |
| Wiek | 7+ lat |
| Wymiary | 155,5 x 83,5 x 86 cm |
| Typ | Race |
| Pompowane koła | Tak |
| Dopuszczalne obciążenie | do 100 kg |
| Rodzaj przekładni | BFR |
| Płeć | chłopiec / dziewczynka |
| Kolor | Wielokolorowe |
| Materiał | metalowa rama |
| Wzrost użytkownika | do 200 cm |
| Rodzaj produktu | Gokarty |
| Materiał wykonania | Plastik |
| Materiał wykonania | Metal |
| Kolor dominujący | szary |
| Kolory | czarny |
| Rozwijane zdolności | Wyobraźnia |
| Rozwijane zdolności | Koordynacja |
| Rozwijane zdolności | Poznawcze |
| Rozwijane zdolności | Motoryczne |