JSMin: Unterminated String at byte 67: "
JSMin: Unterminated String at byte 1021: "
Hulajnoga Whizz Kid od firmy Kettler, to rewelacyjna zabawa dla każdego dziecka. Dzięki takiej hulajnodze można się przemieszczać szybciej niż wyłącznie na własnych nogach, a w razie potrzeby można także łatwo przenosić - hulajnoga jest bardzo lekka, a w jej wyposażeniu znajdziemy pasek na ramie. Rozwija umiejętności ruchowe i uczy równowagi.
Hulajnoga jest bardzo mocna i solidna, z obciążeniem maksymalnym do 100 kg.
Od ponad 60 lat KETTLER kształtuje rynek sprzętu rekreacyjnego, wprowadzając nowatorskie rozwiązania. Niektóre z nich przeszły do historii: w 1977 roku, oferując pierwszy na świecie rowerek z aluminium, KETTLER zrewolucjonizował branżę rowerową, gokartami KETTCAR jeździły całe pokolenia dzieci i młodzieży, a pierwszy odporny na warunki atmosferyczne aluminiowy stół do tenisa do dziś jest symbolem nowatorskiej funkcjonalności.
Ostrzeżenie. Należy stosować środki ochrony indywidualnej. Nie stosować w ruchu ulicznym
| Wiek | 3 – 6 lat |
| Wymiary | 70,5 x 33,5 x 65-89 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Dopuszczalne obciążenie | do 100 kg |
| Wymiary opakowania | 66,5 x 10,5 x 20,5 cm |
| Płeć | chłopiec / dziewczynka |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Metal, tworzywo sztuczne |