JSMin: Unterminated String at byte 67: "
JSMin: Unterminated String at byte 1021: "
Bezpieczny jeździk motor na licencji Shimmer and Shine, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję. Jeździk wyposażony został w szerokie koła, które pomagają utrzymać równowagę.
Różowy kolor zachwyci do zabawy każdą dziewczynkę!
INJUSA - Produkty Renomowanej Hiszpańskiej Firmy działającej na rynku od 1947 roku, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezwykłą dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty takie jak pojazdy elektryczne, rowerki, rowerki biegowe, trzykołowce, domki dla dzieci, zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznej i niekończącej się zabawie co doskonale wpływa na rozwój motoryczny dziecka jak również na wyobraźnię. Każdy z produktów jest sprawdzony i zaprojektowany przez grono specjalistów zajmujących się produkcją zabawek dla dzieci. Zabawki Injusa to najlepszy prezent jaki możesz sprawić nie tylko swoim dzieciom. Injusa zmieni świat Twojego dziecka w jeszcze bardziej wesoły i kolorowy czas radosnej zabawy.Ostrzeżenie : Należy stosować środki ochrony indywidualnej. Nie stosować w ruchu ulicznym.
| Wiek | 3 – 6 lat |
| Wiek | 1 – 3 lat |
| Wymiary | 25 x 45 x 65 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Dopuszczalne obciążenie | do 30 kg |
| Wymiary opakowania | 66,5 X 67 X 49,5 cm |
| Rodzaj produktu | Motory |
| Rodzaj produktu | Jeździki |
| Materiał wykonania | Plastik |
| Kolor dominujący | różowy |
| Kolory | fioletowy |
| Kolory | czarny |
| Rozwijane zdolności | Koncentracja |
| Rozwijane zdolności | Zręczność |
| Rozwijane zdolności | Motoryczne |
| Rozwijane zdolności | Koordynacja |