JSMin: Unterminated String at byte 67: "
JSMin: Unterminated String at byte 1021: "
Doskonałe odwzorowanie prawdziwego ścigacza na licencji REPSOL przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka! Precyzyjne wykończenie każdego elementu motoru!
Nowoczesny motor na akumulator na licencji REPSOL.
Gaz i hamulec w rączce.
Bezpieczny elektryczny hamulec, gdy puszczamy pedał gazu pojazd zwalnia.
Akumulator i ładowarka w zestawie.
Technologia IML - naklejki nie odklejają się, są wtopione w produkt.
Prędkość maksymalna: 5-6 km/h.
Maksymalne obciążenie: 30 kg.
Wymiary opakowania: 91 x 36 x 57,5 cm
INJUSA - Produkty Renomowanej Hiszpańskiej Firmy działającej na rynku od 0947 roku, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezwykłą dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty takie jak pojazdy elektryczne, rowerki, rowerki biegowe, trzykołowce, domki dla dzieci, zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznej i niekończącej się zabawie co doskonale wpływa na rozwój motoryczny dziecka jak również na wyobraźnię. Każdy z produktów jest sprawdzony i zaprojektowany przez grono specjalistów zajmujących się produkcją zabawek dla dzieci. Zabawki Injusa to najlepszy prezent jaki możesz sprawić nie tylko swoim dzieciom. Injusa zmieni świat Twojego dziecka w jeszcze bardziej wesoły i kolorowy czas radosnej zabawy...
| Wiek | 3 – 6 lat |
| Wymiary | 99 x 46 x 61 cm |
| Licencja | Respol |
| Dopuszczalne obciążenie | do 30 kg |
| Wymiary opakowania | 91,4 x 36,1 57,5 cm |
| Płeć | chłopiec / dziewczynka |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj produktu | Motory |
| Materiał wykonania | Plastik |
| Kolor dominujący | czarny |
| Kolory | pomarańczowy |
| Rozwijane zdolności | Koncentracja |
| Rozwijane zdolności | Zręczność |
| Rozwijane zdolności | Motoryczne |
| Rozwijane zdolności | Koordynacja |