JSMin: Unterminated String at byte 67: "
JSMin: Unterminated String at byte 1021: "
Traktor Dump od firmy Injusa to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty. Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół, wyposażony w przyczepkę, efekty świetlne i dźwiękowe, co zapewni każdemu maluchowi mnóstwo radości i zabawy. Traktorek jeździ z prędkością 5-6 km/h. Jazda takim pojazdem świetnie rozwija zdolności motoryczne maluchów.
Żaden mały farmer by takim nie pogardził!
INJUSA - Produkty Renomowanej Hiszpańskiej Firmy działającej na rynku od 1947 roku, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezwykłą dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty takie jak pojazdy elektryczne, rowerki, rowerki biegowe, trzykołowce, domki dla dzieci, zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznej i niekończącej się zabawie co doskonale wpływa na rozwój motoryczny dziecka jak również na wyobraźnię. Każdy z produktów jest sprawdzony i zaprojektowany przez grono specjalistów zajmujących się produkcją zabawek dla dzieci. Zabawki Injusa to najlepszy prezent jaki możesz sprawić nie tylko swoim dzieciom. Injusa zmieni świat Twojego dziecka w jeszcze bardziej wesoły i kolorowy czas radosnej zabawy.
| Wiek | 3 – 6 lat |
| Wiek | 1 – 3 lat |
| Wymiary | 154,5 x 61,5 x 53 cm |
| Waga | 14 kg |
| Dopuszczalne obciążenie | 30 kg |
| Wymiary opakowania | 84,5 x 48,5 x 63 cm |
| Rodzaj produktu | Traktorki |
| Materiał wykonania | Plastik |
| Efekty | dźwiękowe |
| Efekty | świetlne |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Kolory | biały |
| Kolory | czerwony |
| Rozwijane zdolności | Koordynacja |
| Rozwijane zdolności | Poznawcze |
| Rozwijane zdolności | Motoryczne |
| Rozwijane zdolności | Wyobraźnia |