JSMin: Unterminated String at byte 67: "
JSMin: Unterminated String at byte 1021: "
Wspaniały elektryczny quad na licencji Spiderman 12V Injusa został zaprojektowany tak, aby mogły z niego korzystać dzieci od 2 roku życia. Quad wyposażony jest w nakładki wyciszające na kołach. Pedał gazu i hamulec znajdują się pod prawą stopą, quad osiąga prędkość 4-5 km/h. Pojazd jest bardzo stabilny. Doskonały prezent na każdą okazję!
INJUSA - Produkty Renomowanej Hiszpańskiej Firmy działającej na rynku od 1947 roku, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezwykłą dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty takie jak pojazdy elektryczne, rowerki, rowerki biegowe, trzykołowce, domki dla dzieci, zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznej i niekończącej się zabawie co doskonale wpływa na rozwój motoryczny dziecka jak również na wyobraźnię. Każdy z produktów jest sprawdzony i zaprojektowany przez grono specjalistów zajmujących się produkcją zabawek dla dzieci. Zabawki Injusa to najlepszy prezent jaki możesz sprawić nie tylko swoim dzieciom. Injusa zmieni świat Twojego dziecka w jeszcze bardziej wesoły i kolorowy czas radosnej zabawy...
| Wiek | 3 – 6 lat |
| Wiek | 1 – 3 lat |
| Wymiary | 81 x 60 x 58 cm |
| Waga | 11,5 kg |
| Licencja | Spiderman |
| Wymiary opakowania | 78 x 44,5 x 52 cm |
| Rodzaj produktu | Quady |
| Materiał wykonania | Plastik |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Rozwijane zdolności | Poznawcze |
| Rozwijane zdolności | Motoryczne |
| Rozwijane zdolności | Wyobraźnia |
| Rozwijane zdolności | Koordynacja |