JSMin: Unterminated String at byte 67: "
JSMin: Unterminated String at byte 1021: "
Traktor Landini to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty i budowniczego.Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół.
Traktor FALK Landini na pedały z wygodnym siedzeniem,co pozwala na komfortową zabawę w każdej możliwej kombinacji pojazdu. Bardzo stabilny na drodze i łatwy w prowadzeniu.Wykonany z materiałów odpornych na ścieranie i uderzenia.
W zestawie:
Firma Falk jest czołowym europejskim producentem wysokiej jakości pojazdów na pedały. W ofercie firmy znajdują się między innymi traktory na licencji takich marek jak Claas, Renault, McCormick, Kubota, Case IH i innych. Wszystkie pojazdy produkowane są we Francji z wysokiej jakości materiałów.
| Wiek | 3 – 6 lat |
| Wymiary | 195 x 54 x 66 cm |
| Waga | 14,5 kg |
| Licencja | Landini |
| Dopuszczalne obciążenie | do 50 kg |
| Płeć | Chłopiec |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, metal |
| Rodzaj produktu | Traktorki |
| Materiał wykonania | Plastik |
| Materiał wykonania | Metal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Kolory | czarny |
| Rozwijane zdolności | Motoryczne |
| Rozwijane zdolności | Poznawcze |
| Rozwijane zdolności | Wyobraźnia |
| Rozwijane zdolności | Manualne |